Co to jest MLM

Posted on 4 minut czytania

W marketingu sieciowym fajną sprawą jest to,że nie ma naprawdę znaczenia kiedy dołączysz. Ważny jest moment,w którym to zrobisz.

Oczywiście fajnie by było to zrobić dużo wcześniej i być wyżej w strukturze ale tak się nie da. Z drugiej strony i tak będziesz wyżej od każdej jednej osoby,którą wprowadzisz.

Wszyscy startują z tej samej pozycji. Wisienką na torcie jest to,że naprawdę każdy ma równe szanse i przy efektywnej, zdyscyplinowanej itp. pracy może się wybić wyżej.

Szanse na zbudowanie dochodu pasywnego masz takie same jak osoby,które dołączyły wcześniej.

Marketing sieciowy to przede wszystkim człowiek w centrum uwagi.

To przeciwieństwo klasycznego biznesu ,w którym towar od producenta przechodzi przez ręce kilkunastu rożnych pośredników.

Takich jak hurtownie,magazyny,przedstawiciele handlowi,a na sam końcu ląduje w sklepie na półce. Po drodze zabierając swoją marżę tak zwany zysk od sprzedaży.

Analizując całą te drogę jaką przechodzi produkt to tak naprawdę wcale nie jest taki tani ,a druga rzecz to jakość danego produktu nie zawsze jest adekwatna do ceny.

MLM – jest sposobem dystrybucji produktów polegającym na skróceniu drogi najbardziej jak to możliwe ” od producenta do klienta”.

annawkrainiezmian.com

Różnicę między tradycyjnym biznesem ,a MLM widać od razu. W marketingu sieciowym oszczędza się ogromne pieniądze np: na reklamie nie stosuje się ich tak jak w tradycyjnym biznesie.

Czyli zero jakichkolwiek ulotek na ulicy ,bilbordów itp. Biznes tradycyjny reklamowany jest wszędzie z każdej strony człowiek jest bombardowany.

Marketing Sieciowy jest zbudowany na RELACJACH Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM współzależnych od siebie np:klient,dystrybutor,lider,firma.

Działanie w marketingu sieciowym oparte jest na ciągłym budowaniu szczerych relacji z klientem.

Multi-level Marketing jest oparty na budowaniu struktury pracowników ( partnerów biznesowych ) i zarabiania na wielu poziomach.

annawkrainiezmian.com

Przedsiębiorca czerpie zyski z obrotów własnych jak i dochodu wypracowanego przez zespół. Którzy zostają klientami czy dystrybutorami.

W ten sposób uzyskujesz swój dochód pasywny.

annawkrainiezmian.com

Każdy klient może się stać dystrybutorem ( partnerem biznesowym ) ,ale również jeśli ma takie życzenie może zostać po prostu konsumentem.

MLM to strategia sprzedaży oparta na sieci Twoich partnerów biznesowych i osób,które są Twoimi konsumentami.

Budując własną strukturę w firmie nie musisz się martwić o logistykę,produkcje produktów czy reklamę. To już nie Twoja działka.

I co ważne nie musisz latać od drzwi do drzwi i oferować produktów. Te czasy się skończyły.

annawkrainiezmian.com

To co Ty musisz zrobić to podzielić się informacją o produkcje . O tym jakie ma skuteczne działanie i co najważniejsze o możliwościach FINANSOWYCH.

annawkrainiezmian.com

Natomiast klient zainteresowany jakimś produktem nabywa go przez sklep internetowy online. Korzystając z twojego linku.

annawkrainiezmian.com

Po dokonaniu zakupu w sklepie online pozostaje tylko czekać na kuriera,który dowiezie klientowi lub Twojemu partnerowi biznesowemu paczkę.

Firmy MLM bardzo dużo zaoszczędzają pieniędzy na reklamie. Rola konsumenta jest tu bardzo ogromna ponieważ przyczynia się do obrotu towarowego w MLM.

Jak również jest “żywą reklamą”danego towaru wśród swojego grona znajomych.

Ważne jest by umieć odróżnić MLM od piramidy finansowej dlatego odsyłam Cię tu kliknij tu:

Podsumowując: zawsze masz wybór

Konsument

Jako klient (konsument) rejestrując się w wybranej przez siebie firmie MLM nabywasz produkty taniej bezpośrednio od producenta. Dzięki temu zaoszczędzisz i masz możliwość cieszyć się z używania swoich ulubionych produktów.

Po drugie masz możliwość zarobić pieniądze polecając produkty innym. Jest to jeden ze sposobów by dorobić do domowego budżetu.

Polecając innym i zbierając zamówienia od zainteresowanych osób na określoną kwotę.

Będąc partnerem wybranej firmy kupujesz produkty po cenach hurtowych, sprzedajesz je innym po cenach detalicznych i w ten sposób zarabiasz. Twój zysk to różnica na danym produkcie.

Jeśli będziesz regularnie polecać sklep kilku osobom i zachęcać ich do samodzielnych zakupów.

Budowanie zespołu

Druga opcja to zbudowanie struktury w ten sposób sam zarabiasz i dajesz możliwość zarobić innym w zespole.

W marketingu sieciowym dużym plusem jest to,że produkt jest zakupiony bezpośrednio u producenta. Nie ma całej procedury tak jak w biznesie tradycyjnym.

Dochód jest tym większy, im wyższy obrót wygeneruje dana grupa.

annawkrainiezmian.com
XOXO
signature

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Previous
Wady pracy w marketingu sieciowym MLM
Co to jest  MLM

Copyrighted Image Anna