Haha wyluzuj bo serduszko Ci wysiądzie.

Posted on 6 minut czytania

Z moim serduszkiem wszystko w porządku biorę to na zimno bez emocji. Moja przygoda zaczęła się od tego że wpadłam na pomysł szukania nowych platform sprzedażowych.

Obecnie korzystam z dwóch platform sprzedażowych, z których jest bardzo zadowolona.

Więc po co mi kolejne? A więc tak mój drogi przyjacielu – Po to by rozwijać swój sklep internetowy.

Na platformy sprzedażowe powinno się uważać, ja oczywiście pod wpływem radości, tego szczęścia że znalazłam etc zapomniałam o tym. Mój błąd.

Ok. lecimy

Mam znalazłam, aż podskoczyłam z tego szczęścia nazwijmy pierwsza platformę “X” (pamiętamy mamy rodo) , była hmmm prawdę mówiąc nic nadzwyczajnego.

W środku nie pasowała mi deska rozdzielcza, czyli inaczej pulpit z dostępem do tools, narzędzi. W sumie nie tylko to było minusem. Kolejnym argumentem na NIE była opłata.

No cóż każdy orze jak może

hahahah

Dobra kolejna nasza perełka platforma sprzedażowa “Y”

Podczas rejestracji pobierają £2.50 no dobra. Zarejestrowałam się na platformie sprzedażowej “Y” I robię rozpoznanie w tools, narzędziach. Znalazłam fajny hehehe filmik instruktażowy.

Obejrzę sobie a co mi szkodzi w końcu się panowie napracowali. Podczas oglądania pan przeskoczył troszkę za daleko pomijając taki jeden fajny i bardzo istotny szczegół.

Myśle sobie sprytnie kolego, ale że jestem z natury nie tyle co ciekawa, a zwyczajnie zauważam drobne szczegóły.Przerwałam oglądanie i sprawdziłam to co pan instruktor stwierdził że nie będzie mi potrzebne uznał za mało istotne.

W tym miejscu była mowa o płatnościach.

Jakie koszty będzie ponosić osoba,która zdecyduje się na tej platformie “Y” założyć konto.

Nie spodobało mi się to ani trochę. Więc usunęłam najpierw dane i jeszcze tego samego dnia usunęłam swoje konto.

Zabawa dopiero się zaczęła

Jak już wspomniałam 21 sierpnia 2019 roku założyłam konto na platformie sprzedażowej “Y” po zrobieniu rozpoznania stwierdziłam- że usuwam konto jeszcze tego samego dnia. Następnie na wyciągu bankowym zauważyłam, że zniknęły pieniądze.

Platforma “Y” pobrała mi pieniądze 19 września następnie 19 października 2019 roku. Następnym krokiem było zgłoszenie tego do Paypala. Kolejny krok wskoczyłam na stronę internetową w celu kontaktu z biurem klienta.

Nic, lipa i nagle mnie olśniło e-mil znalazłam na koncie paypala brawo ja. Więc napisałam pierwszego e-mila z prośbą by zwrócono mi nielegalnie pobrane pieniądze z konta plus wyłączyli co miesięczną subskrypcje by nie pobierali więcej w przyszłości.

W odp: dostałam że najpierw mam zamknąć sprawę na paypalu wtedy mi pomogą.

serio!!

Nie dość że pobrali pieniądze nielegalnie, to jeszcze stawiają warunki. Ja się nie poddaje, grzecznie proszę o zwrot pieniędzy i o zaprzestanie pobierania w przyszłości.

Upierali się że mam się zalogować na nie istniejące konto i sama usunąć subskrypcje. JAK !!

Tak przebiegła rozmowa.

ja- I don’t have Account on this platform that was deleted the same day when was open please return my money and don’t take anymore payments without my permission.

oni- I see you deleted your account and today sent a request to PayPal to investigate on you not authorizing the payment, THAT you did authorize. 
PayPal has responded. Please be advised when you closed your shop, it stated clearly, highlighted and in bold to cancel PayPal as it is a 2 step process. 
You canceled both so there is no further payments we can take as, we don’t authorize PayPal, you do and did.

ja- Please stop take my money with out my promotion I don’t have account on your platform and stop take my money. I’m not authorize the payment 

oni- Please tell me who signed up and authorized the membership if you did not? 
We don’t authorize payments. Only the account holder can access and sign up for reciting payments. If this was not so, PayPal would have awarded your case. 

ja- I don’t know I won’t only stop this I don’t have account  on this platform My account was deleted in the same day when was created Last too payment is without my permission

oni- When did you cancel or close your shop? Also, please tell me why you did not cancel PayPal as instructed when you closed your shop.
Please let me know so I could help you.

ja- I deleted when I deleted my account on this platform. This account was deleted in August 

oni- You did not delete your PayPal as you just deleted it today. I can see when you deleted PayPal. 
I am trying to help.

ja- Sorry I don’t understand 

oni- Okay, I will look into it for you. I will talk soon. 
Thanks

ja- Ok I will be waiting  Thank you 

oni- Please close the new open case you did aa few hours ago. You sent a message to us, not PayPal stating the same thing earlie that PayPal denied you. 
PayPal will not block us because you authorized the payment and did not cancel paypal. 
Close the argument on your end or case and we will work it out here. Until then, we can’t help you.

ja- I show your answer to PayPal 

oni- That is fine. We are not hiding anything. We were trying to help you out and now you made it clear you don’t want us too.
Please stop emailing us then. Thank you 

ja- In this case I want my money back and to block any future payments. 

oni- You have a communication issue.
We stated we would help you out and you threatened us again.
We stated what you need to do for us to help you. If you don’t want to do it then that is fine. THERE IS NO FUTURE PAYMENTS AS YOU CANCELED PAYPAL AS YOU WERE SUPPOSE TO Yesterday .  

ja- I have reported  to PayPal that I have opened the account on the 21st August as well as closing the account on the same day, removing it from my PayPal. Those two payments : 19 September and 19 October have taken payment without my agreement.  From 21st August I don’t have any access to the account on your platform meaning those payments were taken from me illegally. Please return the money from those payments. I will be waiting for you to resolve the issue I have presented to you. For any further inquiries considering this issue I will be talking with PayPal. Thank you for listening to me and trying to help me out. 

oni- This is the last email from us. Illegally? You set up autopay and you authorized it until you cancel. That is how things work.
If you set up a monthly payment for Netflix, you pay until YOU cancel, not us. 
We sent all Info to PayPal and they denied you your claim and false accusations already. 
We tried to work it out here for you and you do not want to us to do that for you. So please just go through PayPal, as it is not a threat to us. 
Thank you 

Pytanie

Ile razy można pisać to samo powtarzać konto nie istnieje? Trzy razy wysłałam zdjęcie pokazujące, że konta nie ma, że nie mam możliwości się tam zalogować.

Jedyny wniosek jaki mi się nasunął to, to że ta firma przechowuje dane klientów i sami aktywują płatności na koncie chyba że jest inne wytłumaczenie.

Zawsze mogę się mylić.

Przemyślałam że nie będę więcej trwonić czasu na tych ludzi. Zamknęłam sprawę na paypalu.

I co się dzieje ponownie przychodzi e-mail od nich że zwrócą mi tylko jedną płatność hahahah.

Zwrócili CAŁE £2.50

W tej sytuacji nie chodzi o £2.50 czy o £5 tylko o fakt w jaki sposób ci ludzie traktują swoich klientów. Postanowiłam że więcej nie użyje tej platformy.

I tu moja przygoda się kończy z tą platformą sprzedażową. Praca domowa odrobiona.

XOXO
signature

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 Comments
 • Ewa
  25 października, 2019

  Aniu artykuł jest ciekawy. W tym przypadku sama odczułaś na własnej skórze to że fajne może cię pozbawić nie tylko pieniędzy ale i nerwów, gratuluję wytrwałości i nadmiernego spokoju Twoje zachowanie w tym przypadku jest godne podziwu, gdyż nie każdy z nas potrafi nad sobą panować w takiej sytuacji. Wniosek na przyszłość jeśli jest fajna platforma sprzedażowa to :
  1. Sprawdź opinie na dostępnych stronach i forach internetowych
  2. Zanim założysz konto upewnij się czy nie będziesz ponosić dodatkowych kosztów
  3. Nie daj się oszukać
  4. Jeśli nie znajdziesz opinii na temat firmy bądź strony to nie loguj się ani nie zakładaj konta
  PAMIĘTAJ TYM RAZEM TO MAŁE PIENIĄDZE A MOŻE ZAWSZĘ TAK SIĘ TRAFIĆ ŻE STRACISZ CAŁY SWÓJ DOROBEK ŻYCIA. POZDRAWIAM

  • Anna Maria
   25 października, 2019

   Na pewno będę bardziej ostrożna i nie pozwolę by emocje brały górę.
   Z drugiej strony jeśli już popełnimy błąd to dobrze jest wyciągnąć lekcje.
   pozdrawiam.

Previous
Strach,chciwość, pragnienie……
Haha wyluzuj bo serduszko Ci wysiądzie.

Copyrighted Image Anna