Moja opinia na temat MLM

Posted on 5 minut czytania

Moja opinia na temat MLM

Tak spontanicznie przyszło mi do głowy, że podzielę się z Tobą moją opinią  na temat firm MLM.

Ze swojej strony zrobię wszystko by uniknąć stronniczości i przedstawić sprawę obiektywnie.

Pamiętaj jednak, że jest to moje zdanie, które jest oparte na  moim doświadczeniu. Nie należę do osób, które wykonują czyjeś polecenia bez przemyślenia, jestem osobą, która korzysta z wcześniejszych doświadczeń i z własnego rozumu.

Napiszę Ci co było powodem, że przystępowałam do wielu MLM i dlaczego szukałam dalej. Z perspektywy czasu wiem, że dzięki temu zyskałam bardzo ważną rzecz, doświadczenie.

Od lutego 2018 roku postanowiłam, że spróbuje swoich sił w branży MLM. Jak już wspomniałam od lutego 2018 do połowy stycznia 2019 roku przewinęło się przez moje ręce aż 4 różne firmy, wszystkie one działają w branży wellness ( zdrowie ). Zapytasz się na pewno o co chodzi…… 4 firmy ? Tak !

Trzy z nich to firmy amerykańskie czwarta  to firma polska .Dobra nazwijmy je np.: X,X1,X2, nazwę ostatniej firmy poznacie na samy końcu.

Firma „X”.

W tej firmie pracowałam około dwóch  miesięcy. Na początku wszystko wyglądało kolorowo. Rejestracja, zakup pakietu i zapewnienia jakie to cudowne szkolenia mnie czekają hahaha  i itp. Pamiętam jak nie mogłam się doczekać produktów żeby zacząć ich używać i polecać je innym ludziom.

Moja praca trwała krótko, zgadza się nie mogłam polecać czegoś co było niebezpieczne. Zaczęło się od tego,  gdy dzieci dostały alergii od tych produktów, skóra była bardzo podrażniona, swędziała itp. Kiedy się zorientowałam, że problemem mogą być produkty, natychmiast odstawiłam je.

Mój błąd polegał na tym, że nie sprawdziłam etykietek, i w późniejszym czasie  okazało się ,że  produkty zawierały składniki rakotwórcze i silnie uczulały. Mogły doprowadzać do różnych poważnych chorób. To był największy minus tej firmy.

Firma „X1”.

Trafiłam z deszczu pod rynnę hahaha . W tej  firmie był fantastyczny plan marketingowy . Największym wyzwaniem dla mnie było to, że trzeba było wykonywać polecenia swojego upline, często łamiąc swoje zasady, lub dalej pracować trzymają się swoich zasad osiągając mniejsze efekty.

Po miesiącu moi upline pokazali swoje prawdziwe oblicze. Kolejne fajne doświadczenie zaliczone hahahah to akurat sarkazm  z mojej strony.

Co mi się NIE podobało :

– to był wyścig szczurów

– liczyła się tylko kasa, a nie człowiek

– zero przeszkolenia marketingowego

– uczenie spamowania

– biznes robiono na człowieku, a nie z człowiekiem

– uczono tylko rekrutacji nie wiem czy to właściwe określenie tego, najważniejsza była ilość z rekrutowanych osób nie ważne w jaki sposób.

– nie wykonujesz poleceń pseudo liderów [ pomijamy firmę ], blokowanie kont, przejmowanie struktur itp.

– ZERO ETYKI ZAWODOWEJ  

Jest tego trochę. 

Głównym czynnikiem, dla którego nie mogłam współpracować było to, że w bardzo zły sposób mnie traktowano. Ubliżano mi , kazano kłamać, nie mogłam tego dalej tak ciągnąc MOJE ZASADY  SĄ   DLA   MNIE   NAJWAŻNIEJSZE.

Jeśli chodzi produkty nie wszystkie były złe minusem było to, że na niektórych  produktach  na opakowaniu nie do końca wiedziałeś co zawierają, jakie mają składniki.

Firma „X2”

Ta firma jest młoda na rynku, mają całkiem dobry produkt i podobny plan marketingowy  co firma powyżej .

MINUSY :

–  słabe zaangażowanie upline

–  brak szkoleń marketingowych

–  lider , który skacze po innych firmach zamiast  skupić się na zespole itp.

Pamiętaj, że nie chodzi mi o szkalowanie żadnej z firm, przedstawiam tylko własne zdanie , doświadczenie które zdobyłam.

Czas teraz na ostatnia firmę.

O firmie

Chcemy, aby Twoja historia sukcesu była także naszą historią sukcesu.

DuoLife to nasza wspólna historia.

DuoLife to marka stworzona na solidnym fundamencie finansowym – wspierana przez doświadczony zespół praktyków i profesjonalistów.

DuoLife to innowacyjny produkt na rynku, skomponowany przez polskich ekspertów oraz polskiego producenta z zachowaniem najwyższych, światowych norm jakości.

DuoLife to przedsięwzięcie, w którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie, korzystając z proponowanych przez nas atrakcyjnych form współpracy.

Motto, które przyświeca nam od samego początku brzmi:

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.
Peter Drucker

Właśnie dlatego zamiast snuć, realizujemy.

Zamiast narzekać, działamy!

link do sklepu tu zapoznasz się z produktami.

Tu znalazłam to czego szukałam w innych firmach :

– liczy się człowiek 

-zaplecze w postaci szkoleń 

-stały kontakt , zawsze udzielona odp na każde zadane pytanie

-życzliwość podczas współpracy

-nikt nikogo nie atakuje

-minus zarabiasz w złotówkach hahahaha

Siedziba firmy DuoLife – Więckowice k. Krakowa

Bezpieczeństwo współpracy

DuoLife jest Spółką Akcyjną, co przekłada się na bezpieczeństwo współpracy, ze względu na transparentność prowadzonych przez firmę działań.

Ogromną zaletą DuoLife jako Spółki Akcyjnej jest możliwość łatwego sprawdzenia wiarygodności spółki przez potencjalnych kontrahentów i potencjalnych akcjonariuszy, ze względu na jawność danych finansowych, czyli pełną rachunkowość, publikację rocznych raportów finansowych oraz obowiązek audytu.

Tylko 1 na 311 firm z branży sprzedaży bezpośredniej jest w stanie przetrwać próbę czasu. Upadek pozostałych jest zazwyczaj pełnym zaskoczeniem dla członków organizacji, ponieważ symptomy negatywnych zmian są zwyczajnie ukrywane.

Firmy prywatne, w przeciwieństwie do Spółek Akcyjnych, nie są bowiem zobowiązane do publikowania sprawozdań finansowych.

DuoLife już od września 2016 roku potwierdziła swoją mocną pozycję na rynku, przekształcając się w Spółkę Akcyjną i zapewniając w ten sposób swoim Klubowiczom pełne bezpieczeństwo współpracy.

navigator

Jeśli masz jakieś pytanie zostaw je w komentarzu na wszystkie ci udzielę odp i pomogę w jak najlepszy sposób .
pozdrawiam .
XOXO
signature

Subskrybuj podobne posty na email

Dołącz do Naszej kreatywnej społeczności

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 Comments
 • Karamb___la
  20 lutego, 2019

  To jest blog chyba a nie strona sprzedarzowa

  • Anna
   20 lutego, 2019

   i masz rację
   dziękuję za komentarz 🙂

Previous
Czy można uniknąć nieporozumień? Etyka zawodowa mój punkt widzenia.
Moja opinia na temat MLM

Copyrighted Image Anna