Ratunek dla wypadających włosów

Posted on 4 minut czytania

Keratyna w płynie polskiej firmy Duolife. Produkt zakupiłam w marcu 2019 roku z czystej ciekawości, jego działanie ma pomóc przy wypadaniu włosów.

Nie nastawiałam się w żaden sposób po prostu kupię,sprawdzę na sobie i o tym napisze. Żeby ratować włosy próbowałam już rożnych wynalazków.

W tym artykule kliknij tu: napisałam o szamponach, których używałam lub używam obecnie. I nigdy nie mieszam produktów. Daje czas wiem ,że to schodzi ale tylko tak mogę przedstawić Ci uczciwą opinie.

Moja advice – nigdy nie ufaj osobie,która zachwala jeden produkt np: keratynę z polskiej firmy Duolife i jednocześnie w tym samym czasie stosuje szampony amerykańskiej firmy Monat.

Oba produkty mają za zadanie ratować włosy przed wypadaniem.Ale tak naprawdę nie dowiesz się ,który produkt tak naprawdę pomógł.

Taka osoba w moich oczach traci na wiarygodności. Zauważyłam takie schematy na Facebooku. Znam tę osobę i nie spodziewałabym się tego po niej no ale życie toczy się dalej.

Ja osobiście wiedząc ,że dana osoba współpracuje z polską firmą zachwalającą keratynę i nagle na następny dzień skacze do innej.

No tak niesmacznie się robi. Zachwala Monat,który również ratuje włosy przed wypadaniem bla,bla,bla czytając to z pozycji klienta ja osobiście poczułam się OSZUKANA.

Wiem z doświadczenia by przedstawić wiarygodną opinie o produkcie POTRZEBA CZASU nie ma drogi na skróty.

Anna Łukasik

Bez ściemy.


KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE KERATYNY

KROK I – Keratin Hair Complex pomaga włosom rosnąć

Ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji figowej wpływają na pobudzanie włosów do wzrostu poprzez indukcję do namnażania komórek brodawkowatych występujących w mieszkach włosowych. Efektem są tzw.”baby hair”.

KROK II – Keratin Hair Complex Hamuje wypadanie włosów

Unikalna kompozycja składników została dobrana tak, aby zoptymalizować proces stymulacji i odbudowy włosa.

Wszystkie użyte składniki uzupełniają się wzajemnie, tworząc płynną Keratynową Terapię Odżywczą Włosa. Preparat zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.

KROK III – Keratin Hair Complex Dodaje włosom gęstości i objętości

W produkcie Keratin Hair Complex występują owoce amli, które są źródłem ważnej dla włosów witaminy C.

Niedobór witaminy C przyczynia się do pogorszenia funkcjonowania skóry głowy, co sprawia, że proces tworzenia łodygi włosa zostaje zaburzony i pojawia się problem z wypadaniem włosów.

Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek winogron, wpływa na odżywienie i stymulację cebulek włosów. Składniki te decydują o ulepszonej strukturze włosa i uszczelnieniu jego warstwy ochronnej.


Teraz tak

Włosy wypadaj mi już od bardzo długiego czasu i nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Wiem ,że powodem może być stres,za duża ilość spożywanego cukru.

Ja osobiście nie jestem fanatykiem słodyczy mogą dla mnie nie istnieć. W ręku mam garść włosów i co jest bardzo smutne tylko dotknęłam się do głowy.

annawkrainiezmian.com

Jeśli zacznę się czesać wtedy z tej garstki na zdjęciu, chce mi się płakać.

Zastanawiam się jak to jest w ogóle możliwe rozumiem jeśli bym miała nowotwór itp to ok.

Wracając do produktu taka jedna butelka starcza na nie cały tydzień. Kupiłam na początek dwie butelki różnice zauważyłam już po wypiciu pierwszej butelki.

annawkrainiezmian.com

Ale wciąż nie dowierzałam więc otworzyłam drugą flaszkę i zaczęłam pić.

Piłam dwa razy dziennie rano i wieczorkiem po 20 ml

Skakałam pod sam sufit ale nie była bym sobą gdybym nie zrobiła teściku.

Odstawiłam keratynę na jeden miesiąc i co się stało? No właśnie problem powrócił włosy zaczęły znowu wypadać.

Link do produktu kliknij tu: moje odkrycie 2019 roku.

Powiem Ci tak to tylko moja opinia i nie musisz mi wierzyć.Inaczej nie ufaj na ślepo tylko sprawdź sam/a i daj znać w komentarzu.

Ten wpis nie jest po to by Cię namawiać, ten wpis jest po to by podzielić się z Tobą moją opinią i uczciwie o tym napisać.

Do zobaczenia następnym razem pozdrawiam

Filmik wrzuciłam bo mi się podoba ,a po drugie reklama zgodna z faktami.

XOXO
signature

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Previous
Na czym polega różnica
Ratunek dla wypadających włosów

Copyrighted Image Anna