Selerowe szaleństwo

Posted on 3 minut czytania

Selerowe szaleństwo

Kto by pomyślał , że ja będę pić soczki świeżo wyciskane heheheh. Nie jestem osobą co przepada za warzywami sama się sobie dziwie , że podjęłam wyzwanie . Kupiłam wyciskarkę na Amazon w sobotę 28 grudnia w niedziele 29 grudnia popołudniu już ją miałam koszt to £ 99 minus £ 7 voucher .

 annawkrainiezmian.com

– Ja pije świeżo wyciskane soki z selera naciowego heheheheh ło matko

jeszcze nie dowierzam

Od czasu do czasu słucham Mariusza Budrowskiego z ” Odmładzanie na surowo ” . Zawsze byłam biernym słuchaczem sytuacja zmieniła się gdy Mariusz zaczął temat selera naciowego .

Spodobało mi się to co mówił zwłaszcza jakie właściwości ma seler . Pierwszego dnia czyli 30 grudnia 2019 roku wypiłam 200 ml soku – o matko jakie to ohydne , ten smak aż mnie strząchnęło i to ostro .

Następne dni pije już po 500 ml codziennie rano na pusty brzuszek . Dziś mamy 2 stycznia 2020 roku poszło już lepiej nie był odczuwalny smak selera jak na początku . Jestem dumna z siebie bo zaczęłam robić coś dla siebie i wiem , że to wyjdzie mi na zdrowie .

Mam 40 lat więc nigdy nie jest za późno żeby zacząć .

Żeby wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe .

Zachęcam Cię również do zakupu książki Anthony William

Tu masz link do książki – Sok z selera naciowego sekret Boskiego Lekarza

Co się dzieje po wypiciu soku?

* Seler wykazuje się właściwościami przeciwutleniającymi, co oznacza, że jest przydatny w walce z trądzikiem.

*Sok z selera jest bogaty w żelazo, magnez i sód. To oznacza, że ma on właściwości alkalizujące i może naturalizować kwaśne posiłki. Picie sok z selera pomoże nam utrzymać równowagę pH w naszym ciele.

*Seler jest naturalnym sposobem na zapobieganie cukrzycy typu 2. Ma wysoką zawartość witaminy K, a więc poprawia naszą wrażliwość na insulinę.
Dzięki wysokiej zawartości witaminy A sok z selera pity na czczo pomaga utrzymać w dobrej kondycji nasz wzrok. Chroni on powierzchnie oka przed wirusami i bakteriami. Pity regularnie może zapobiegać wystąpieniu zaćmy w dłuższym okresie czasowym.

*Seler może osłabiać komórki rakowe i czynić je podatnymi na leczenie. Wszystko to za sprawą luteoliny, która działa przeciwnowotworowo.

*Seler dzięki wysokiej zawartości potasu może regulować poziom wody w komórkach naszego ciała. Dzieje się tak, ponieważ potas zachowuje się w naszym układzie komórkowym, jak naładowany elektrolit. Dzięki temu nasza skóra jest jędrniejsza i mniej podatna na powstawanie zmarszczek.

To tylko nie , które wspaniałości jest ich o wiele więcej . Czy wytrwam ? TAK nie widzę innej opcji chcę i dam radę wytrwać w tym postanowieniu .

Będę wrzucać raporty z przebiegu mojego wyzwania liczę , że Ci pomogą i sam/a zdecydujesz by zacząć . Na pewno będą zdjęcia z przed i po wyzwaniu . Roznosi mnie energia . Nie wierz mi bo po co sprawdź sam/a . Do następnego .

Na zdrowie mój przyjacielu

annawkrainiezmian.com
XOXO
signature

Subskrybuj podobne posty na email

Dołącz do Naszej kreatywnej społeczności

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Previous
Czy sukces to kwestia przypadku
Selerowe szaleństwo

Copyrighted Image Anna