Zaufanie czyli waluta przyszłości.

Posted on 3 minut czytania

W dzisiejszym artykule przedstawię Ci moją opinie na temat publikacji pana Michała Szafrańskiego.

Zaufanie czyli waluta przyszłości

Wszystko zaczęło się od tego że wszędzie ( może to zbyt mocne słowo ) ale no prawie wszędzie wyskakiwała mi ta publikacja. Oglądam sobie live a w tle na półce stoi sobie pomarańczowa książeczka hmmmm ciekawe jaka heheheh tak dobrze myślisz “Zaufanie czyli waluta przyszłości “.

Ok. Wracamy do tego livedlaczego ? Ponieważ prowadzący podczas live odbił co nieco ze swojego kursu i zaczął się wypowiadać się na temat pomarańczowej książki,zaintrygował mnie.

Myślę sobie zapowiada się ciekawie i bardzo interesująco. Więc postanowiłam szybciutko zakupić jeden egzemplarz książki dla siebie. Powiem uczciwie że nie mogłam się doczekać ,czekałam z taką ogromną niecierpliwością jak małe dziecko ,które w sklepie zobaczyło słodycze i kwiczy hehehehe.

Ok książka dostarczona i od razu zabrałam się za czytanie. Pochłaniałam książkę bardzo szybko wręcz nie mogłam , nie chciałam się od niej oderwać ale … No właśnie ale ? Im głębiej w las tym bardziej coś mi zaczęło nie pasować. Nie poddaję się czytam dalej.

Bardzo lubię czytać książki biograficzne.

KLIKAJĄC TU znajdziesz link do księgarni ALTENBERG

Ta książka jest pewnego rodzaju autobiografią pana Michała ale nie można nazwać tego biografią w 100 %. Pokazująca jego pracę na różnych etapach jak również życie prywatne. Książka jest napisana chronologicznie dzięki temu nie gubi się wątku to duży plus.

Autor książki na samym początku napisał że jego publikacja NIE jest skierowana dla początkujących blogerów hmmm interesujące a więc do kogo jest zatem skierowana książka ?

Te pytanie zostawię Tobie mój przyjacielu.

Autor ujawnia czytelnikowi rąbek swojego prywatnego życia.Moim zdaniem nie obnaża się z tym zbyt mocno zaś z drugiej strony każdy człowiek inaczej definiuje prywatność .Znajdziemy tu również wzloty i upadki,małe i większe sukcesy p.Michała. W książce NIE znajdziesz złotego środka , wskazówki jak podejść do biznesu itp zacytuje fragment książki.

w moim życiu przypadek i jednocześnie gotowość

do korzystania z nadarzających się okazji

W wielu miejscach natkniesz się na takie zwroty jak autor powołuje się często na zbieg okoliczności,na przypadek nie bardzo rozumiem jak mam to odebrać.Czytając nasunęło mi się pytanie “Czy jest chodź jedna osoba ,która na podstawie tej książki osiągnęła sukces , czy scenariusz się powtórzy”.

Każdy z nas jest inny,ma inne predyspozycje,środowisko z jakiego się wywodzi itp to co pomogło p. M. Szafrańskiemu nie oznacza że pomoże Tobie.

Moim zdaniem:

Książka sama w sobie jako produkt została dobrze przemyślana począwszy od chwytliwego tytułu po merytoryczną część publikacji. Treści,które zostały użyte w książce to powtórki,które można znaleźć w podcastach ,w artykułach na blogu,stałym czytelnikom p. Szafrańskiego nie poleciłabym tej publikacji nie znajdą w niej nowych treści. Autor przedobrzył ze słodyczą co do własnej osoby.

Oczywiście zaufanie jest ważne nie ma co na ten temat dyskutować tak naprawdę dzięki zaufaniu możemy osiągnąć o wiele więcej.

Czy polecam tę książkę? – hmmmm…. NIE POLECAM . Ale powiem Ci tak przeczytaj i sam wyrób sobie własne zdanie na ten temat. Tak chyba będzie najbardziej uczciwe. Tu wrzucam link do książki

Poniżej link do finansowego ninja .

KLIKNIJ TU: BESTSELLER! PONAD 80.000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻKI! FINANSOWY NINJA

XOXO
signature

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Previous
Pewność siebie czy można się jej nauczyć?
Zaufanie czyli waluta przyszłości.

Copyrighted Image Anna