Poznaj moją historie i pamiętaj nigdy się nie poddawaj. Lecisz dalej

Posted on 2 minut czytania

Musisz to przeczytać!

Poznaj moją historie i pamiętaj nigdy się nie poddawaj. Lecisz dalej

 

Po kilku latach i znajomościach jakie zawarłam teraz i przekonaniu się, że nie każdemu życie potoczyło się cudnie jak z hollywoodzkich filmów znalazłam w sobie odwagę, żeby podzielić się z wami moja historią, bo uważałam ją za najbardziej traumatyczny czas w moim życiu, a okazało się, że to było największym BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM – czemu?

Bo pomimo, że kocham nad życie moja rodzinę, czasami zapominam o tym, żeby być WDZIĘCZNYM, że żyjemy, jesteśmy zdrowi, pomimo sprzeczek.. .. czasami przyglądam się siedząc w fotelu i ogarnia mnie przeogromna RADOŚĆ, wdzięczność ze dostaliśmy 2-gą szansę !

Historia moja, aczkolwiek chce do niej nawiązać, żeby dać wam przekaz, że WSZYSTKO jest możliwe, a każda potyczka daje naszemu życiu wartość.

Każdy ma swojego BOHATERA w wieku dziecięcym, który ratuje życie..mój i mojej rodziny BOHATER to mój mąż!!!

NATALIA – poziom HbCO 14,4%, wymioty podsychające śluzówki jamy ustnej, EMILIA – przekrwione spojówki zapalne płuc wymioty, nudności, zawroty głowy, GRZEGORZ- zatrucie tlenkiem węgla 21 % , ANNA-zatrucie tlenkiem węgla 22,9%

Słowa lekarza zmroziły mnie w środku „ to ty jeszcze żyjesz?” . Gdzie dziewczynki? Co się dzieje? Chce wyjść!!! niedotlenienie mózgu, spowolnione odruchy, brak koncentracji , czarne dłonie itp….
 
 
BEZ pomocy mentalnej i materialnej, zdecydowaliśmy że wyjdę za granicę, i bez wspomnień bliskiej tragedii.
 

Byłam wdzięczna że jesteśmy wszyscy razem. Wyjechałam… mąż z dziećmi dołączyli po kilku tyg i zaczęliśmy nowe życie, rok później powitaliśmy syna! Zdrowy!!!!! Radość i nadzieja że może ten strach nas w końcu opuści ale ciagle miałam koszmary a CO GDYBY?

 

Powiedziałam dość…

 
Wykorzystam szanse jaka mi dano … ale nie zmarnuje ani chwili BEZ mojej rodziny obok mnie…decyzja?
FIRMA, marketing sieciowy, uwierz lub nie, ale jestem teraz w stanie powiedzieć że mam PRZYJACIÓŁ.
Bawimy się pracą.. wyjeżdżamy razem … teraz spokojniejsi pomału odważyliśmy się STWORZYĆ większe marzenia … a marzenia nie bolą, że idziemy RAZEM zamieniać je w rzeczywistość.

Mój STRACH i obawy zamiast ukrywać zamieniłam w mój największy ATUT, kochani nie bójcie się mówić o tym przez co przeszliście!!!

Pokażcie innym że jesteście silni i na tyle odważni że POKONACIE góry żeby pochować przeszłość bo życie jest krótkie!!! ŻYJ tu i TERAZ !!!!

Pokaż światu że kiedyś byłeś nisko po to żeby mieć się od czego odbić a teraz lecisz przez życie mocniejszy.

                

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

Anna Maria Łukasik
XOXO
signature

Subskrybuj podobne posty na email

Dołącz do Naszej kreatywnej społeczności

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Previous
Dlaczego tak szybko wspieramy kogoś kogo nie znamy?
Poznaj moją historie i pamiętaj nigdy się nie poddawaj. Lecisz dalej

Copyrighted Image Anna