Cztery podstawowe wskazówki jak możesz odblokować swój umysł.

Posted on 2 minut czytania

 

Cztery podstawowe wskazówki jak możesz odblokować swój umysł.

Nasz mózg jest odpowiednikiem ludzkiego komputera.Jest on tak bardzo skomplikowany niż jakikolwiek komputer wymyślony przez ludzkość. To nasze centrum dowodzenia , które zajmuje się kontrolą absolutnie wszystkiego. M.in. tego co robimy i mówimy ,ale też tego w jaki sposób działamy i myślimy .

Kiedy twój mózg pracuje na najwyższych obrotach pozwala ci na bycie najlepszym ponieważ kontroluje wszystko inne .

Przeszłość jaką każdy z nas posiada, doświadczenia życiowe , geny, stres, które kształtują rozwój i funkcjonowanie w pewnym stopniu  wpływają na nasz mózg.Nie dyktują nam jak daleko możemy się posunąć lub czego nauczyć.Krótko mówiąc

MASZ MOŻLIWOŚĆ PÓJŚĆ TAK DALEKO JAK TY SAM BĘDZIESZ CHCIAŁ.

Są rzeczy , które mogą siać ci zamęt , spustoszenie w głowie , blokować przed zdobyciem doświadczenia . Ale tylko ty decydujesz czy na co pozwalasz.

Pomóż sobie:

#.Zmień swoje przekonania.

Karm swój umysł informacjami , które zmienią twoją wiarę w samego siebie.Naprawdę posiadasz wspaniałe narzędzie wykorzystaj to i się ucz ,rozwijaj się.Jak uwierzysz odblokujesz swój potencjał.

#.Zdobywaj wiedzę [ tę właściwą ].

Jeśli chcesz uzyskać odpowiednią wiedzę , a nie  tylko suche fakty lub opinie.To ty sam powinieneś szukać , przetestować ,przepuścić przez umysł i sprawdzić czy daną wiedzę można zastosować  w życiu. Warto ważyć i mierzyć to czego się uczymy aby zdobyć tę właściwą wiedzę.

#.Zostań pasjonatem nauki.

 Niektórzy ludzie są tak leniwi że nie chcą się uczyć lub nie dostrzegają pozytywnego wpływu nauki. Stań się pasjonatem nauki .To zajmie trochę czasu ale to jest jedyny sposób na osiągnięcie wielkich rzeczy. Posiadanie wiedzy pomoże tobie znaleźć wyjście z kryzysu może finansowego , może poprawi ci relacje z rodzinną takie przykładów można mnożyć. Osiągniesz to poprzez BYCIE PASJONATEM NAUKI.

#.Dyscyplinuj się poprzez ciężką pracę.

Uczenie zajmuje czas proces ten jest bardzo długi i żmudny.Jest to  wciąż proces czytania,słuchania audiobooków, powtarzania,stosowania wiedzy ,doświadczenia itp.To wszystko wymaga czasu , ale kiedy  zdyscyplinujesz samego siebie zdobywasz wiedzę i odblokowujesz swój potencjał.

 


NAUKA JEST MOŻLIWA BEZ WZGLĘDU NA WIEK, WIĘC MASZ DUŻE POLE DO POPISU.

TWÓJ UMYSŁ ZOSTAŁ STWORZONY ABY SIĘ UCZYĆ I POSIADA OGROMNĄ ZDOLNOŚĆ DO TEGO.

DO DZIEŁA MISTRZU.

XOXO
signature

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 Comments
 • Anna
  20 stycznia, 2019

  Bardzo fajnie czyta sie twój blog Aniu, bo jest pisany od serca. Jesteś osobą, którya przeszla przez wiele w zyciu mimo to, nie poddalas sie …odkrywać na nowo życie. Pokazuje, że można przejść przez piekło i nie stać sie diabłem…że można wciąż cieszyć sie tym co mamy i zbudować wszystko czego pragniemy pracą i wiarą, że można odkrywać swoje talenty I cieszyć sie tym…Uwielbiam Ciebie jak człowieka I przede wszystkim twoją szczerość I prawdziwość…

  • Anna
   20 stycznia, 2019

   Dzięki serdecze za Twoje słowa badzo mnie budują i inspirują do dalszej pracy .

Previous
Jak we właściwy sposób ustawić profil na Facebooku.
Cztery podstawowe wskazówki jak możesz odblokować swój umysł.

Copyrighted Image Anna