Sukces jest Twoim osobistym wyborem .

Posted on 2 minut czytania

Sukces jest Twoim osobistym wyborem .

Sukces  to NIE POSIADANIE samochodu ,domu, pieniędzy na kącie , markowe ubrania i tym podobne rzeczy. To wszystko NIE jest oznaką sukcesu. Zapytasz się  co jest tym sukcesem ? Już odpowiadam

Sukces to ciągłe odkrywanie nowych możliwości , to nie skończony rozwój osobisty i wyciagnięcie z życia jak najwięcej , dokładnie wycisnąć jak świeżą cytrynkę.

Każda żywa forma z wyjątkiem ludzi działa instynktownie według ustalonego kodu genetycznego , nie posiadając żadnego wyboru. Człowiek jest jedyną  istotą , która posiada PRAWO WYBORU.

Zilustruje to przykładem.

Na zimę gęsi lecą na południe .Dlaczego ? Ponieważ nie mogą lecieć na zachód. Jeśli powiesz gęsiom że w tym roku lepiej lecieć na zachód one zignorują twoją radę ,  polecą na południe. Dlaczego? Ponieważ nie posiadają żadnej innej alternatywy, czy innej drogi ,sposobu. Ptaki kierują się instynktem kodu genetycznego tak jak każda inna forma żyjąca.

Ludzie posiadają WYŁĄCZNIE  PRZYWILEJ PODEJMOWANIA  DECYZJI  , kierowania swoim życiem. Nie jesteśmy robotami , których się programuje. Nie utknęliśmy jak drzewo w jednym miejscu , gdzie pożywienie nam się kończy , nie pozostaje nic innego tylko śmierć , bo nie możesz zmienić lokalizacji. TO NIE PRAWDA .

Człowiek może wszystko , chce iść na północ , południe , wschód , zachód to idzie , może zmienić wszystko ,ROBIĆ CO TYLKO  ZAPRAGNIE.

 

 

Mamy Prawo Wyboru,

Mamy Godność

Anna Maria Łukasik

Zostaw po sobie ślad w postaci komentarza.

XOXO
signature

Subskrybuj podobne posty na email

Dołącz do Naszej kreatywnej społeczności

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Previous
Cztery podstawowe wskazówki jak możesz odblokować swój umysł.
Sukces jest Twoim osobistym wyborem .

Copyrighted Image Anna