Czy można uniknąć nieporozumień? Etyka zawodowa mój punkt widzenia.

Posted on 2 minut czytania

Czy można uniknąć nieporozumień?

Etyka zawodowa mój punkt widzenia.

Niestety NIE da się tego uniknąć , nie ważne jak bardzo  będziesz się  starać . Mam w ręku długopis i zastanawiam się  jak w  prosty sposób przedstawić Ci swoje myśli. Od czego zacząć hmmmm. Ok może od czegoś prostego.

Praca w marketingu sieciowym jest fantastyczna, uwielbiam ten rodzaj pracy to daje ogromne możliwości , a przede wszystkim poznajesz dużo interesujących ludzi .Jest to bardzo ekscytująca praca pod każdy względem ale są sytuacje kiedy mogą pojawić się  schody.

Zastanawiasz się jakie ? Jak już wcześniej wspomniałam praca online jest fantastyczna ,ale może stać się  kulą u nogi . Dlaczego ? Z doświadczenia jakie już zdobyłam na chwilę obecną widzę jak dużo osób nie przestrzega etyki zawodowej.

Przepychają się , jeden drugiemu wykrada prospektów , itp. sytuacje. O tym się nie mówi no bo i po co .Przecież to i tak w niczym nie pomoże. Wiesz co nie ważne pomoże czy nie pomoże. Pisząc o tym chcę Ci powiedzieć że ja osobiście NIENAWIDZĘ takich praktyk.

Dla mnie ETYKA ZAWODOWA to ŚWIĘTOŚĆ nie tylko jakaś pusta gadka . Doskonale rozumiem fakt że jesteśmy tylko ludźmi , ludźmi ,którzy mają własny rozum , własną wole itp , którzy wiedzą co robią i ŚWIADOMIE podejmują decyzję.

W pracy online spotkałam się z różnymi sytuacjami , ale tylko jedno zdarzenie zostawiło smutek , rozczarowanie na mojej buzi.

Jaka to sytuacja ?

Na pewno smutna ,sytuacja która pokazuje gdy  twoja najfajniejsza przyjaciółka w ciebie zwątpi pod kątem uczciwości , gdzie plotki wezmą górę nad logiką , nad rozsądkiem.

Gdzie budzą się demony  w postaci tych wszystkich złych emocji. Powiem Ci że w marketingu sieciowym musisz być bardzo ostrożny pod kątem zaufania , mówienia , smutne ale to są realia.

Znam  siebie i wiem co  mam robić i nie pozwolę na to żebym pod wpływem toksycznych ludzi , [ to już bez znaczenia kto to będzie] żebym  zmieniła swoje własne wartości , zasady którymi się kieruje. Uczciwość dla mnie jest jak powietrze którym oddycham. Zawsze pozostanę SOBĄ i tego życzę również Tobie.

Pozwolę sobie zacytować słowa Bruce Lee:

 

Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko, co ludzie do Ciebie mówią.

Prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, że spokojem i logiką.

Jeśli słowa mogą Cię kontrolować, to znaczy, że wszyscy mogą Cię kontrolować.

Oddychaj i pozwól sprawom przeminąć.

XOXO
signature

Subskrybuj podobne posty na email

Dołącz do Naszej kreatywnej społeczności

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

No Comments Yet.

Previous
Sukces jest Twoim osobistym wyborem .
Czy można uniknąć nieporozumień? Etyka zawodowa mój punkt widzenia.

Copyrighted Image Anna