C

Czy można uniknąć nieporozumień? Etyka zawodowa mój punkt widzenia.

Czy można uniknąć nieporozumień?

Etyka zawodowa mój punkt widzenia.

Niestety NIE da się tego uniknąć , nie ważne jak bardzo  będziesz się  starać . Mam w ręku długopis i zastanawiam się  jak w  prosty sposób przedstawić Ci swoje myśli. Od czego zacząć hmmmm. Ok może od czegoś prostego.

Praca w marketingu sieciowym jest fantastyczna, uwielbiam ten rodzaj pracy to daje ogromne możliwości , a przede wszystkim poznajesz dużo interesujących ludzi .Jest to bardzo ekscytująca praca pod każdy względem ale są sytuacje kiedy mogą pojawić się  schody.

Zastanawiasz się jakie ? Jak już wcześniej wspomniałam praca online jest fantastyczna ,ale może stać się  kulą u nogi . Dlaczego ? Z doświadczenia jakie już zdobyłam na chwilę obecną widzę jak dużo osób nie przestrzega etyki zawodowej.

Przepychają się , jeden drugiemu wykrada prospektów , itp. sytuacje. O tym się nie mówi no bo i po co .Przecież to i tak w niczym nie pomoże. Wiesz co nie ważne pomoże czy nie pomoże. Pisząc o tym chcę Ci powiedzieć że ja osobiście NIENAWIDZĘ takich praktyk.

Dla mnie ETYKA ZAWODOWA to ŚWIĘTOŚĆ nie tylko jakaś pusta gadka . Doskonale rozumiem fakt że jesteśmy tylko ludźmi , ludźmi ,którzy mają własny rozum , własną wole itp , którzy wiedzą co robią i ŚWIADOMIE podejmują decyzję.

W pracy online spotkałam się z różnymi sytuacjami , ale tylko jedno zdarzenie zostawiło smutek , rozczarowanie na mojej buzi.

Jaka to sytuacja ?

Na pewno smutna ,sytuacja która pokazuje gdy  twoja najfajniejsza przyjaciółka w ciebie zwątpi pod kątem uczciwości , gdzie plotki wezmą górę nad logiką , nad rozsądkiem.

Gdzie budzą się demony  w postaci tych wszystkich złych emocji. Powiem Ci że w marketingu sieciowym musisz być bardzo ostrożny pod kątem zaufania , mówienia , smutne ale to są realia.

Znam  siebie i wiem co  mam robić i nie pozwolę na to żebym pod wpływem toksycznych ludzi , [ to już bez znaczenia kto to będzie] żebym  zmieniła swoje własne wartości , zasady którymi się kieruje. Uczciwość dla mnie jest jak powietrze którym oddycham. Zawsze pozostanę SOBA i tego życzę również Tobie.

Pozwolę sobie zacytować słowa Bruce Lee:

 

 

Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko, co ludzie do Ciebie mówią.

Prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, że spokojem i logiką.

Jeśli słowa mogą Cię kontrolować, to znaczy, że wszyscy mogą Cię kontrolować.

Oddychaj i pozwól sprawom przeminąć.

CategoriesBez kategorii
Anna Maria

Jestem Anna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *