S

Szanuj Lidera ,ucz się od niego , obserwuj, analizuj zachowanie, ale nigdy go nie czcij.

Szanuj Lidera ,ucz się od niego , obserwuj, analizuj zachowanie, ale nigdy go nie czcij.

Szanuj Lidera ,ucz się od niego , obserwuj, analizuj zachowanie, ale nigdy go nie czcij.

 

Lider to przede wszystkim ktoś, kto inspiruje swoim przykładem. Jego zachowanie jest spójne, dzięki czemu inni mogą mu zaufać. A co jeśli lider jest przeciwieństwem ,osobą dla której ważne są tylko  pieniądze, jest liderem który uczy złego marketingu, wykorzystuje zaufanie jakim został obdarzony.

Wykorzystuje naiwność ludzi , [osób które nigdy nie miały wcześniej nic wspólnego z marketingiem ] i zaczęły swoją przygodę, bo zaufały nie temu liderowi co trzeba.

Z doświadczenia mogę ci napisać że paskudnie to wygląda 😟no coż ja mogę mieć tylko nadzieje że osoby takie przejrzą na oczy ,obudzą się tak ……..kiedyś napewno się obudzą….. [z potężnym kacem moralnym].

Pamiętaj lider jest takim samym człowiekiem jak ty czy ja .Największą z pułapek jest traktowanie swojego lidera jak boga ,kogoś kto jest najwspanialszy, który zjadł wszystkie rozumy. Człowiek który traktuje w ten sposób swojego lidera z automatu zamienia się w niewolnika, zombe które nie posiada własnego rozumu. Który nie umie racjonalnie myśleć , a co idzie  z tym sam zaczyna przejawiać złe cechy swojego lidera i źle traktuje swój własny zespół.

Wywyższanie lidera do rangi bóstwa to jeden z kardynalnych błędów popełnianych przez lajków, nowych prospektów  w biznesie. Prawdziwy lider da ci przestrzeń do działania ,nie będzie cię uzależniał od siebie.

 Marketing to ciągły rozwój ,poszerzanie swojej wiedzy i  przestrzeganie ETYKI  PRACY.

 


Anna Maria

Jestem Anna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *