Twoje najlepiej zainwestowane 50 zł w życiu

2 minut czytania

gościnny wpis Marty Niegierewicz

Cześć jestem Marta i od 12 lat pracuję zdalnie jako copywriter. Zajmuję się pisaniem tekstów na strony www, blogi firmowe czy dla sklepów internetowych.

To moja ogromna pasja, która z dnia na dzień coraz bardziej się rozpala. Nie ukrywam też, że tu znalazłam zadowolenie finansowe, ponieważ zaangażowanie przekłada się bezpośrednio na zarobki. Innymi słowy, jeżeli wiem, że robię coś dobrze, zostanę za to dobrze wynagrodzona.

Jakiś czas temu zaczęłam myśleć o tym, w jaki sposób mogłabym rozszerzyć profil mojej działalności i zarobić dodatkowo, ale w taki sposób, by sprawiało mi to przyjemność.

Stworzenie autorskiego kursu dla początkujących copywriterów to był strzał w dziesiątkę. Okazało się, że chociaż od pierwszej wersji do kolejnych trzeba było włożyć trochę dodatkowej pracy w udoskonalenie mojego „dziecka”, szkolenie zaczęło się sprzedawać.

Ja zaś zaczęłam poznawać zdolne, zaangażowane, chętne do nauki i pokorne osoby, którym pomagam nie tylko oferując gotowy produkt, jakim jest e-book szkoleniowy, ale także mogę zaproponować wsparcie, pomoc, motywację i poczucie bezpieczeństwa, że będę przy nich od początku ich drogi.

To dla mnie ogromna

przyjemność i satysfakcja, dlatego

też na pomoc kursantom postanowiłam przeznaczyć także część własnego czasu wolnego, by przy okazji także się rozwijać.

Szkolenie nie jest jedynie teoretycznym poradnikiem. Zwiera: przykłady poszczególnych typów tekstów z omówieniem mnóstwo namiarów na sprawdzone strony ze zleceniami opcję darmowych konsultacji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb .

Jeżeli wśród czytelników bloga znajdują się osoby, które szukają nowej drogi zawodowej oraz legalnej pracy zdalnej, dorywczo lub w pełnym wymiarze godzin, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zachęcam gorąco do zapoznania się z recenzjami moich kursantów, którzy zgodnie potwierdzają, że dzięki kursowi można sprawnie i prawie natychmiast przejść z teorii do praktyki, czyli pracy i zarabiania poprzez pisanie tekstów na potrzeby internetu.

Zapraszam Cię na mojego fanpage kliknij tu :

Pozdrawiam Marta

XOXO
signature

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy jak do tej pory :(